Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Drozda

Drozda, Skierdy, mazowieckie

  • 415 000 zł
  • 1 270 m²
  • 326,77 zł/m²

Zdjęcie

Urszula Gabrysia...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Drozda

Drozda, Skierdy, mazowieckie

zaktualizowane:
10 maja 2026

415 000 zł

1 270 m²

326,77 zł/m²

Działka budowlana, ul. Drozda

Zaktualizowane: 10 maja 2026

415 000 zł 1 270 m² 326,77 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 415 000 zł (326,77 zł/m²)
  • Forma własności: inna
  • Działka: budowlana, 1 270 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 41m; szerokość: 30m; teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka ogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: GEOMETR NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 10.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1349

Lokalizacja

Opis nieruchomości

działka budowlana Skierdy Północne, zielone tereny
Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1270 m, położoną w spokojnej i zielonej części miejscowości Skierdy. Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta o wymiarach około 30 x 41 m, co daje duże możliwości zagospodarowania i wygodnego usytuowania domu.
Działka jest ogrodzona, wyczyszczona z krzewów, przygotowana do zabudowy - co stanowi dodatkowy atut dla przyszłego właściciela. (...)

Agent

Urszula Gabrysiak

22 774 11...

22 774 11 11

692 811 022

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Urszula Gabrysiak

22 774 11...

22 774 11 11

692 811 022

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Urszula Gabrysiak

Zostaw telefon, oddzwonimy